Książki

Renata Wrona - rozwój, kariera, miłość

Szczęśliwa kobieta

rozwój, kariera, miłość

Pragnę aby ta książka pomogła kobietom w odnalezieniu swojego szczęścia. Uważam, że każda kobieta jest inna i każda ma prawo mieć swoje marzenia, swoje spojrzenie na świat, swoją indywidualną wizję przyszłości.

Prowadząc sesje coachingowe, spotykam wiele mądrych, pięknych  kobiety, które żyją w świecie, który ktoś inny im wymyślił, robią rzeczy na które nie mają ochoty, nie czują się szczęśliwe, ale boją się zmiany.  Wiem, że każda z nas spotyka się z podobnymi przeszkodami. Czuje się ograniczona przez stereotypy, problemy, żądania rodziny czy znajomych.

Pragnę umocnić kobiety w przekonaniu, że warto marzyć i spełniać swoje marzenia. Że największe ograniczenia są w naszej głowie, naszym braku wiary w swoje możliwości. Chcę aby dzięki książce uwierzyły, że warto zadbać o siebie, swoje bezpieczeństwo finansowe, swoje zdrowie, samorozwój, swój czas wolny, swój wizerunek. By zbudowały swoją osobistą markę – markę szczęśliwej kobiety, realizującej swoje marzenia prywatne i zawodowe, dbającej o swoją duchowość i finanse. Warto dojrzeć swoje zalety, zaakceptować wady i skupić się na polach do rozwoju.

Warto pokochać siebie i otworzyć się na zmiany.

Recenzje książki

 • “Jesteś zmęczona ciągłym wyścigiem z samą sobą i porównywaniem się do innych? Masz już dosyć stawiania potrzeb innych ponad swoimi własnymi? Czujesz, że potrzebujesz Przyjaciółki, która życzliwie Cię przytuli, bo sama dla siebie nie jesteś dobra? Szukasz Przewodniczki, która przypomni Ci drogę do Ciebie samej i Twojego spełnienia? Znalazłaś właściwą osobę. Renata Wrona nie tylko otoczy Cię swoim ciepłym kocem empatii, ale też wysłucha i będzie towarzyszyć Ci w budowaniu na nowo siebie i swojego szczęścia.
Renata to wyjątkowa przewodniczka. W swojej książce jest taka sama jak w życiu – ciepła, otwarta i słuchająca. Opiekuje się Czytelniczką i spokojnie, bez pośpiechu prowadzi ją przez meandry życiowych wartości i przekonań, wędruje po ścieżkach pozytywnego myślenia o sobie, aż trafią do osady finansowego i życiowego dobrostanu. To ekscytująca podróż dla pięknych kobiet. Bo wszystkie jesteśmy wyjątkowe.”

  Katarzyna Żbikowska CEO Kreatorka Jutra , Redaktor Naczelna Kreatorka Uskrzydla
 • “Nigdy nie jest za późno, aby zmienić swoje życie na lepsze. Nigdy nie jest za późno aby zacząć być nareszcie szczęśliwą. Ta książka może stać się dla Ciebie przewodnikiem, dać Ci odpowiedzi na trudne pytania i poprowadzić przez krętą drogę życia. Polecam.”

  Ilona Felicjańska
 • “Chcesz dokonać zmian? Ten poradnik bardzo Ci w tym pomoże. Renata Wrona bierze Cię za rękę i prowadzi przez proste, przyjaźnie napisane ćwiczenia. Jeśli naprawdę się w nie zaangażujesz, masz szansę urosnąć w sobie i stać się kobietą szczęśliwą, zintegrowaną w różnych ważnych aspektach życia.”

  Iwona Kubiak coach, mentor, wykładowca Collegium Civitas
 • “Fantastyczny przewodnik dla kobiet. Trzymając ją w ręku mam poczucie, że trzymam ster. To taki kompas, który wytycza ścieżkę rozwoju. Dużo ćwiczeń przez to odkrywa co w życiu najbardziej cenimy, odkrywa ukryty w kurzu potencjał. Dla mnie bomba książka, trafia do mnie w 100 % – dziękuję Renato”

  Agnieszka Mróz

Matronat

Kongres kobiet

Główny Patron Medialny

Damosfera

Partnerzy

Partnerzy

Patronat medialny

kino-praha
kreatorka-jutra
law-business-quality
stowarzyszenie-polka-potrafi
veronique
obcasy-podlasia
liderka
50plus1
clc
ty-biznes
0