Renata Wrona Coaching

Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania. – H. Keller

Renata Wrona

Trenerka rozwoju osobistego, Coach

Coaching – to dla mnie proces łączący odkrywanie siebie, zmianę i ciągły rozwój. Coaching to rozwój, rozwój – to działania, a podstawą efektywnego działania jest ustalenie celu z pozycji Twojego serca. Jestem przekonana, że narzędzia coachingowe pomogą Ci w odnalezieniu spełnienia w życiu zawodowym oraz szczęścia w życiu prywatnym.

Wspieram ludzi w ich rozwoju, pomagam w osiąganiu najlepszej wersji siebie samego, motywuję do poszukiwania szczęścia i zdrowego stylu życia. W efekcie warsztatów i sesji coachingowych pomagam innym odkryć i nauczyć  się w pełni wykorzystywać swój potencjał,  osiągnąć sukces w życiu zawodowym i poczucie spełnienia w życiu osobistym.

Zadbam o to, abyś podczas sesji miała/miał pełne poczucie bezpieczeństwa i komfortową, przyjazną atmosferę.

COACHING

Coaching to proces, dzięki któremu osiągamy zamierzony cel. W efekcie sesji coachingowych odkrywamy i uczymy się w pełni wykorzystywać swój potencjał, osiągnąć sukces w życiu zawodowym i poczucie spełnienia w życiu osobistym.

Coaching wzmacnia Klienta w osiąganiu jego celów. Rolą coacha jest pomoc klientowi w znalezieniu dostępu do jego wewnętrznych zasobów i do ich najlepszego wykorzystania w życiu codziennym.

Podczas spotkań w cztery oczy znajdziemy drogę do osiągnięcia każdego Twojego celu. To Ty wybierzesz na czym się skupimy. Dobierzemy idealne dla Ciebie metody pracy indywidualnej. Ja, jako partner w Twoim rozwoju, pomogę Ci dokonać głębokiej i trwałej zmiany, zmiany jaka będzie najlepsza dla Ciebie.

COACHING osobisty / COACHING kariery

Dla kogo jest coaching?
Dla każdego kto chce podnieść jakość swojego życia.

Jeśli chcesz zrealizować jakiś cel, ale brakuje Ci motywacji, nie wiesz od czego zacząć lub nie wiesz w jaki sposobów pokonać przeszkody. Chcesz osiągnąć konkretny cel zawodowy, np. otworzyć własną firmę, znaleźć pracę, zmienić pracę, zaplanować karierę lub nie jesteś zadowolony (zadowolona) ze swojego życia prywatnego. Wszystko to, może stać się obszarem pracy z coachem.

Zapraszam również firmy, które pragną pomóc swoim pracownikom w rozwoju i efektywniejszej realizacji powierzonych zadań.

tak wyglądają sesje

Duży nacisk kładę na zbudowanie otwartej i bezpiecznej relacji.
Podstawowym narzędziem pracy jest uważny, głęboki i rozumiejący kontakt. Buduję relację w której klient znajduje równoważnię między wyzwaniem a wsparciem.

 • CZAS

  Spotkamy się w procesie około 6-10 sesji ( w odstępach 2-4 tygodniowych). Sesja coachingowa będzie trwała około półtorej godziny.

 • CELE

  Rozpoczniemy od spotkania wstępnego – rozmowy służącej zbadaniu i doprecyzowaniu potrzeb i oczekiwań klienta, przedstawieniu możliwości coachingu oraz sposobem naszej pracy.

 • KONTRAKT

  Następnie przechodzimy do sporządzenia kontraktu “klient- coach” ustalając Twoje potrzeby i sposób działania. Ty będziesz właścicielem procesu, Coach będzie Twoim wsparciem. Ty zdecydujesz z jakim tematem chcesz pracować.

 • PROCES

  Coach będzie towarzyszył Ci w podróży, bedzie Cię wzmacniał i pomoże w procesie zmiany. To Ty zdecydujesz gdzie dojdziesz w procesie coachingu i kiedy się zatrzymasz. Coaching jest procesem poufnym i etycznym.

Popraw jakość swojego życia, kup sesję coachingową

points of you

Pracuję również metodą Points of You, stosując The Coaching Game.

The Coaching Game jest inspirującym narzędziem coachingowym. Odkrywając związki pomiędzy tematami, słowami, obrazami i pytaniami, sięgamy w głąb siebie do zagadnień i procesów istotnych w naszym życiu.

Points of You
Points of You

ZOBACZ CO INNI MÓWIĄ O WSPÓŁPRACY ZE MNĄ

 • Profesjonalna, zaangażowana, wkładająca całe serce w swoją pracę! Renata jest osobą o nieprawdopodobnej wiedzy, mądrości życiowej i co najważniejsze z empatią. Spokojna, cierpliwa i potrafiąca słuchać jak mało kto. Jej doświadczenie i pasję czuć we wszystkim co robi. Niezwykle taktowna i życzliwa! Prawdziwa w filozofii, którą kieruje się w swoim życiu. I mogłabym tak jeszcze pisać i pisać. Każde spotkanie z Renatą to wspaniałe doświadczenie, które zachęca do pracy nad sobą i napędza do rozwoju. Motywuje i inspiruje ale też wycisza. Szczerze podziwiam! Polecam wszystkim!

  Agata Battek
  Agata BattekFundacja Verba
 • Lubię współpracować z prawdziwymi profesjonalistami, bo takie działania dają oczekiwane efekty i prowadzą do obopólnej satysfakcji. Dlatego też tworząc nowe działania biznesowe i zawodowe bardzo  chętnie proponuję udział w nich p. Renacie Wronie, która swoimi kompetencjami, wiedzą i doświadczeniem wzbogaca każdy z tych projektów dodatkowo rozświetlając go swoją pozytywną energią i uśmiechem.  Pani Renata w pełni angażuje się w każde zadanie jakiego się podejmuje wykonując je terminowo i na najwyższym poziomie. Jest zawsze otwarta na nowe wyzwania, twórcza i pełna zapału do działania. Jeśli wyżej opisane wartości są dla Państwa ważne, to podobnie jak ja będziecie zachwyceni współpracą z p.Renatą Wroną. 

  Kinga Piwowarska
  Kinga PiwowarskaMentorka Kobiet pełnych blasku, Coach, Trener, Redaktor naczelna portali Woman-News i Fokusnabiznes. Autorka książki "Kobieta pełna blasku"
 • Renata Wrona jest cudowną kobietą. Profesjonalizm, elegancja , autentyczność w tym co robi, czym się zajmuję i co kocha. Organizowałam i brałam udział w dwóch warsztatach: "Szczęśliwa Kobieta ", "Mapa Marzeń", które okazały się być bardzo inspirującymi i rozpoczęły proces pracy nad sobą. Spotkanie z Renatą wiecznie uśmiechniętą , spokojną i wyważoną to jedne z najpiękniejszych spotkań w moim życiu, które przyniosło o wiele więcej niż przypuszczałam .... Identycznego zdania były wszystkie uczestniczki  wymienionych warsztatów ...

  Beata Konieczna
  Beata KoniecznaCzłonek Stowarzyszenia "Kreatywne Międzychodzianki"
Zapraszamy do kontaktu

Jeśli jesteś zainteresowany/a nawiązaniem współpracy zapraszamy do wypełnienia formularza.

Not readable? Change text. captcha txt