Trenerka biznesu i rozwoju osobistego, Coach ICF,
Wykładowczyni akademicka, Nauczycielka Mindfulness, Nauczycielka jogi i relaksacji, Autorka książek, Konsultantka badań DISC

Renata Wrona - Coach - Trener

Coaching

Coaching to proces, dzięki któremu osiągamy zamierzony cel. W efekcie sesji coachingowych odkrywamy i uczymy się w pełni wykorzystywać swój potencjał, osiągnąć sukces w życiu zawodowym i poczucie spełnienia w życiu osobistym.

Coaching wzmacnia Klienta w osiąganiu jego celów. Rolą coacha jest pomoc klientowi w znalezieniu dostępu do jego wewnętrznych zasobów i do ich najlepszego wykorzystania w życiu codziennym.

Podczas spotkań w cztery oczy znajdziemy drogę do osiągnięcia każdego Twojego celu. To Ty wybierzesz na czym się skupimy. Dobierzemy idealne dla Ciebie metody pracy indywidualnej. Ja, jako partner w Twoim rozwoju, pomogę Ci dokonać głębokiej i trwałej zmiany, zmiany jaka będzie najlepsza dla Ciebie.

Uczenie człowieka jak może wzrastać jako indywidualność jest prawdopodobnie najlepszą usługą, którą jeden człowiek może zrobić dla drugiego. – Benjamin Jowett

ACC

Renata Wrona

Trenerka rozwoju osobistego, Coach

Coaching – to dla mnie proces łączący odkrywanie siebie, zmianę i ciągły rozwój. Coaching to rozwój, rozwój – to działania, a podstawą efektywnego działania jest ustalenie celu z pozycji Twojego serca. Jestem przekonana, że narzędzia coachingowe pomogą Ci w odnalezieniu spełnienia w życiu zawodowym oraz szczęścia w życiu prywatnym.

Wspieram ludzi w ich rozwoju, pomagam w osiąganiu najlepszej wersji siebie samego, motywuję do poszukiwania szczęścia i zdrowego stylu życia. W efekcie warsztatów i sesji coachingowych pomagam innym odkryć i nauczyć się w pełni wykorzystywać swój potencjał, osiągnąć sukces w życiu zawodowym i poczucie spełnienia w życiu osobistym.

Zadbam o to, abyś podczas sesji miała/miał pełne poczucie bezpieczeństwa i komfortową, przyjazną atmosferę.

Certyfikat ACC

Dla kogo jest coaching?

Coaching osobisty / Coaching kariery

Dla każdego kto chce podnieść jakość swojego życia.

Jeśli chcesz zrealizować jakiś cel, ale brakuje Ci motywacji, nie wiesz od czego zacząć lub nie wiesz w jaki sposobów pokonać przeszkody. Chcesz osiągnąć konkretny cel zawodowy, np. otworzyć własną firmę, znaleźć pracę, zmienić pracę, zaplanować karierę lub nie jesteś zadowolony (zadowolona) ze swojego życia prywatnego. Wszystko to, może stać się obszarem pracy z coachem.

Zapraszam również firmy, które pragną pomóc swoim pracownikom w rozwoju i efektywniejszej realizacji powierzonych zadań.

Tak wyglądają sesje

Duży nacisk kładę na zbudowanie otwartej i bezpiecznej relacji.
Podstawowym narzędziem pracy jest uważny, głęboki i rozumiejący kontakt. Buduję relację w której klient znajduje równoważnię między wyzwaniem a wsparciem.

Czas

Spotkamy się w procesie około 6-10 sesji ( w odstępach 2-4 tygodniowych). Sesja coachingowa będzie trwała około półtorej godziny.

Cele

Rozpoczniemy od spotkania wstępnego – rozmowy służącej zbadaniu i doprecyzowaniu potrzeb i oczekiwań klienta, przedstawieniu możliwości coachingu oraz sposobem naszej pracy.

Kontrakt

Następnie przechodzimy do sporządzenia kontraktu “klient- coach” ustalając Twoje potrzeby i sposób działania. Ty będziesz właścicielem procesu, Coach będzie Twoim wsparciem. Ty zdecydujesz z jakim tematem chcesz pracować.

Proces

Coach będzie towarzyszył Ci w podróży, będzie Cię wzmacniał i pomoże w procesie zmiany. To Ty zdecydujesz gdzie dojdziesz w procesie coachingu i kiedy się zatrzymasz. Coaching jest procesem poufnym i etycznym.

Points of You

Pracuję również metodą Points of You, stosując The Coaching Game.

The Coaching Game jest inspirującym narzędziem coachingowym. Odkrywając związki pomiędzy tematami, słowami, obrazami i pytaniami, sięgamy w głąb siebie do zagadnień i procesów istotnych w naszym życiu.

Points of You
Points of You
Points of You
Points of You

Podróż bohatera

„Podróż Bohatera” to gra planszowa, służąca do grupowej lub indywidualnej pracy rozwojowej w dowolnie wybranym obszarze życia i pracy.

Jej głównym założeniem jest wsparcie graczy w wyznaczaniu i osiąganiu istotnych dla nich celów/ przechodzeniu transformacji/ zmiany. Ideą gry jest też wzmocnienie w graczu poczucia mocy, sprawczości oraz motywacji do działania.

Koncepcja gry, inspirowana jest monomitem Josepha Cambpella- mityczną wyprawą bohatera, archetypu od tysięcy lat obecnego i silnie zakorzenionego w naszej kulturze.

Wyprawę mitycznego herosa w grze wykorzystano jako metaforę każdej podróży człowieka do wyznaczonego celu. Jako podróży przez własne życie z typowymi i powtarzalnymi etapami tej wyprawy jak: 

  • usłyszenie i podjęcie wyzwania, 
  • przekroczenie progu, 
  • samopoznanie, 
  • pokonywanie przeciwności/wewnętrznych demonów, 
  • osiąganie celu,
  •  transformacja.

Zbudowanie koncepcji gry planszowej na kanwie podróży bohatera sprawia, że gracze w niemal intuicyjny sposób sięgają do bardzo ważnych aspektów, które mają wpływ na dokonywane przez nich decyzje. W efekcie mają również wpływ na osiągane cele.

Te aspekty związane są z ich najważniejszymi wartościami, tożsamością, posiadaną wizją, prawdziwą misją – czyli wszystkim tym co w dokonywaniu zmiany, transformacji, realizacji zamierzeń – ma ogromne znaczenie.

Podróż bohatera
Podróż bohatera
Podróż bohatera
0