Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania. – H. Keller

Renata Wrona

Trenerka rozwoju osobistego, Coach

Coaching – to dla mnie proces łączący odkrywanie siebie, zmianę i ciągły rozwój. Coaching to rozwój, rozwój – to działania, a podstawą efektywnego działania jest ustalenie celu z pozycji Twojego serca. Jestem przekonana, że narzędzia coachingowe pomogą Ci w odnalezieniu spełnienia w życiu zawodowym oraz szczęścia w życiu prywatnym.

Wspieram ludzi w ich rozwoju, pomagam w osiąganiu najlepszej wersji siebie samego, motywuję do poszukiwania szczęścia i zdrowego stylu życia. W efekcie warsztatów i sesji coachingowych pomagam innym odkryć i nauczyć  się w pełni wykorzystywać swój potencjał,  osiągnąć sukces w życiu zawodowym i poczucie spełnienia w życiu osobistym.

Zadbam o to, abyś podczas sesji miała/miał pełne poczucie bezpieczeństwa i komfortową, przyjazną atmosferę.

COACHING

Coaching to proces, dzięki któremu osiągamy zamierzony cel.
W efekcie sesji coachingowych odkrywamy i uczymy się w pełni wykorzystywać swój potencjał, osiągnąć sukcesw życiu zawodowym i poczucie spełnienia w życiu osobistym.

Coaching wzmacnia Klienta w osiąganiu jego celów.
Rolą coacha jest pomoc klientowi w znalezieniu dostępu do jego wewnętrznych zasobówi do ich najlepszego wykorzystania w życiu codziennym.

Podczas spotkań w cztery oczy znajdziemy drogę do osiągnięcia każdego Twojego celu.
To Ty wybierzesz na czym się skupimy. Dobierzemy idealne dla Ciebie metody pracy indywidualnej. Ja, jako partner w Twoim rozwoju, pomogę Ci dokonać głębokiej i trwałej zmiany, zmiany jaka będzie najlepsza dla Ciebie.

COACHING osobisty / COACHING kariery

Dla kogo jest coaching?
Dla każdego kto chce podnieść jakość swojego życia.

Jeśli chcesz zrealizować jakiś cel, ale brakuje Ci motywacji, nie wiesz od czego zacząć lub nie wiesz w jaki sposobów pokonać przeszkody. Chcesz osiągnąć konkretny cel zawodowy, np. otworzyć własną firmę, znaleźć pracę, zmienić pracę, zaplanować karierę lub nie jesteś zadowolony (zadowolona) ze swojego życia prywatnego. Wszystko to, może stać się obszarem pracy z coachem.

Zapraszam również firmy, które pragną pomóc swoim pracownikom w rozwoju i efektywniejszej realizacji powierzonych zadań.

tak wyglądają sesje

Duży nacisk kładę na zbudowanie otwartej i bezpiecznej relacji.
Podstawowym narzędziem pracy jest uważny, głęboki i rozumiejący kontakt. Buduję relację w której klient znajduje równoważnię między wyzwaniem a wsparciem.

 • CZAS

  Spotkamy się w procesie około 6-10 sesji ( w odstępach 2-4 tygodniowych). Sesja coachingowa będzie trwała około półtorej godziny.

 • CELE

  Rozpoczniemy od spotkania wstępnego – rozmowy służącej zbadaniu i doprecyzowaniu potrzeb i oczekiwań klienta, przedstawieniu możliwości coachingu oraz sposobem naszej pracy.

 • KONTRAKT

  Następnie przechodzimy do sporządzenia kontraktu “klient- coach” ustalając Twoje potrzeby i sposób działania. Ty będziesz właścicielem procesu, Coach będzie Twoim wsparciem. Ty zdecydujesz z jakim tematem chcesz pracować.

 • PROCES

  Coach będzie towarzyszył Ci w podróży, bedzie Cię wzmacniał i pomoże w procesie zmiany. To Ty zdecydujesz gdzie dojdziesz w procesie coachingu i kiedy się zatrzymasz. Coaching jest procesem poufnym i etycznym.

Popraw jakość swojego życia, kup sesję coachingową

points of you

Pracuję również metodą Points of You, stosując The Coaching Game.

The Coaching Game jest inspirującym narzędziem coachingowym. Odkrywając związki pomiędzy tematami, słowami, obrazami i pytaniami, sięgamy w głąb siebie do zagadnień i procesów istotnych w naszym życiu.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli jesteś zainteresowany/a nawiązaniem współpracy zapraszamy do wypełnienia formularza.

Not readable? Change text. captcha txt