Wykonaj swoją Mapę Marzeń

Home / Marzenia / Wykonaj swoją Mapę Marzeń

Wykonaj swoją Mapę Marzeń

Praca, czy dziecinada? Infantylna zabawa w wyklejanki, czy poważne planowanie swojej przyszłości? O Mapie Marzeń krążą różne opinie. Jedno jest pewne – jeśli jest tylko wyklejanką to wyklejanką pozostaje, jeśli zaś przygotowana jest po poważnej rozmowie z samym sobą, wejrzeniu w swoje serce, marzenia i możliwości i przygotowana według odpowiednich zasad  – jej spektakularne efekty mogą pozytywnie zaskoczyć. Jak wykonać Mapę Marzeń aby zadziałała?

Marzenia się nie spełniają – Marzenia się spełnia. To od nas zależy nasza przyszłość, nikt za nas nie podejmie decyzji i nie zacznie działać na naszą korzyść. Są jednak techniki i narzędzia, które ułatwiają nam podejmowanie decyzji i dotrzymywanie obietnic przed samą sobą, aby osiągnąć to o czym marzymy. Jednym z takich narzędzi jest Mapa MarzeńMapa Marzeń jest zamówieniem do naszej podświadomości. Jest wizualną afirmacją, która działa na zmysł wzroku. Jej działanie jest tak silne ponieważ przygotowane jest w języku podświadomości, czyli w języku obrazów i emocji.

 Moc działania Mapy Marzeń jest nie do przecenienia.

Mapa Marzeń jest graficznym, za pomocą znaków, symboli i kolorów, przedstawieniem planów na najbliższy rok. Mapa Marzeń jest narzędziem wizualizacji swojego przyszłego życia, i co ważne, jest afirmacją spełnionego życia. Nasza podświadomość lubi obrazy i dlatego łatwo przyjmie to, co przekażemy jej za pomocą zabawy w radosnej atmosferze i magii kolorów.

Mapa Marzeń – wykonać ją samodzielnie, czy podczas warsztatu?

Swoją Mapę Marzeń każdy może wykonać samodzielnie na wzorze siatki Bagua, która wywodzi się z Feng Shui, gdzie poszczególne pola odpowiadają kolejnym rejonom naszego życia: Droga Życia, Związki, Zdrowie, Bogactwo, Centrum, Ty, Dary Losu, Rodzina, Mądrość i Spełnienie.

Warto jednak skorzystać z warsztatu, gdzie dodatkowo podczas pracy mamy wsparcie grupy oraz dodatkową motywację w postaci odpowiednich dźwięków. Podczas warsztatu Mapa Marzeń, wprowadzam dodatkowe elementy, które wprowadzają do możliwie najlepszego wykonania swojej mapy. W trakcie warsztatu nasza podświadomość zostanie rozbudzona poprzez pracę z obrazem czyli grę coachingową The Coaching Game, która łączy obraz, słowo i pytanie. Tworzymy metafory i wchodzimy w świat emocji, wyobraźnia pomaga nam odnaleźć trafne odpowiedzi na nurtujące nas pytania. The Coaching Game  jest narzędziem coachingowym aktywującym proces przemiany i poszerzania świadomości. Pracujemy siedząc na kocach, słuchając muzyki, przy blasku świec. W trakcje warsztatu odnajdujemy drogę do samej siebie, zaglądamy w głąb swojego serca, sprawdzamy co nas blokuje i odnajdujemy drogę do spełnienia swoich marzeń. Dopiero wtedy stworzymy swoją własną, czytelną tylko dla siebie Mapę Marzeń. A jej symboliczne znaczenie, przedstawione w formie graficznej możemy codziennie oglądać przez najbliższy rok, co wspiera naszą podświadomość tak, by przyciągnąć realizację tego, o czym marzymy.

Od lat prowadzę warsztaty Mapa Marzeń w terminach grudzień – luty i z przyjemnością obserwuję jaki wielki wpływ mają warsztaty i wykonane Mapy Marzeń na uczestniczki warsztatów. Cieszę się, gdy otrzymuję informacje od uczestniczek, że ich marzenia i plany się realizują.

Na warsztatach pracujemy na matrycy, która jest również przedstawiona w mojej książce “Szczęśliwa kobieta – rozwój, kariera, miłość”.

Do wykonania Mapy Marzeń potrzebujemy to brystol, farby lub kredki, kolorowe czasopisma, nożyczki, klej. Technika, jaką stosujemy podczas wykonywania Mapy jest absolutnie dowolna. Możemy rysować, malować, wycinać a nawet wydzierać zdjęcia z kolorowych magazynów. Najważniejsze, aby obrazy na mapie oddawały symbolicznie nasze pragnienia i plany.

Podczas warsztatów marzymy, wizualizujemy i tworzymy możliwości realizacji swoich marzeń. Mapa Marzeń to narzędzie, które ułatwi spełnienie naszych pragnień.

Zapraszam na warsztat Mapa Marzeń, który zaplanowany jest na termin 24.02.2019 r.  w Ełku ul. Grunwaldzka 1B

Rezerwacji można dokonać na e-mail: renata@renatawrona.pl

Po więcej informacji zapraszam na tej stronie do zakładki  aktualności.

Serdeczności 🙂

Renata Wrona

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli jesteś zainteresowany/a nawiązaniem współpracy zapraszamy do wypełnienia formularza.

Not readable? Change text. captcha txt