Szczęśliwa jesienią?

Home / Bez kategorii / Szczęśliwa jesienią?

Szczęśliwa jesienią?

Tak. Jesień również może być powodem do odczuwania wdzięczności i zachwytu.

Czasem łapiemy jesienną chandrę, nic nam się nie chce, mamy zły humor i oczywiście obwiniamy za to jesień, ale tak naprawdę to od nas zależy, jak wykorzystamy ten czas.

Oto moje podpowiedzi na jesienne wieczory:

  1. Idź na spacer 

Jeśli nie pada idź na spacer do lasu lub parku podziwiać piękno natury. Zachwyć się pięknem ścieżek i alejek pokrytych kolorowymi liśćmi, promienie słońca tańczące na kolorowych liściach.

A jeśli pada, weź piękny kolorowy parasol i kalosze i również idź na spacer podziwiać piękno natury. Zachwyć się pięknem ścieżek i alejek pokrytych kolorowymi liśćmi, obserwuj biegające wiewiórki, liście tańczące na wietrze.

2. Sięgnij po dobra książkę

Długie, jesienne wieczory cudownie jest spędzać pod kocem, z gorącą herbatą i dobrą książką. można dodatkowo obłożyć się ukochanymi zwierzakami lub ciepłym ramieniem kogoś bliskiego. Jesień to dobry moment aby nadrobić zaległości w literaturze.

3. Obejrzyj film

Gdy na dworze kapie i siąpi, film obejrzany z przyjaciółmi to świetny pomysł, kino lub wygodna kanapa w domu i już mamy świetnie spędzony jesienny wieczór.

4. Czas na refleksję

Jesień to też świetny moment na chwilę zadumy i refleksji, to wtedy powstają piękne wiersze i poematy – może zaczniesz pisać?To też wspaniały czas na planowanie. Możesz zrobić podsumowanie roku i już planować swoje działania na kolejny okres.

5. Zrób swoją Mapę Marzeń

Możesz zrobić swoja Mapę Marzeń na kolejny rok. Ja każdej zimy wraz z grupą uczestniczek mojego warsztatu Mapa Marzeń (o którym już niedługo) przygotowujemy Mapę Marzeń, która jest dla nas natchnieniem i przewodnikiem na kolejne miesiące.

6. Idź na masaż

Jesień to też cudowny moment o zadbanie o swoje ciało i zmysły. Możesz iść na rozgrzewający masaż na przykład gorącymi kamieniami lub woskiem, albo przygotować dla siebie w domu gorąca kąpiel i świece, a potem użyć rozgrzewającego balsamu. Ja właśnie późną jesienią chętnie jadę do SPA aby tam w ciszy zadbać o siebie.

Jak widzisz jesień również ma swoje uroki, pozwala nam zwolnić, odpocząć i nabrać energii i wcale nie musi być powodem do kiepskiego humoru. Wszystko zależy od naszego nastawienia.

Życzę Ci pięknej jesieni 🙂

Renata Wrona

Fot.: Dorota M.Photograpty

Cieszę się, że przeczytałaś mój artykuł. Jeśli, to co przeczytałaś jest dla Ciebie wartościowe, to:

  • Proszę, zostaw swój komentarz. Bez Twojego komentarza nie czuję Twojej obecności. Napisz  więc swoje odczucia po przeczytaniu.
  • Podaj dalej. Jestem przekonana, że jeśli to co piszę jest dla Ciebie ciekawe i pomocne, to również może być pomocne dla kogoś z Twojego otoczenia.Dlatego podziel się linkiem do artykułu ze znajomymi.
  • Podejrzyj mnie na: https://www.facebook.com/RenataWrona.Trener.Coach/

i na https://www.instagram.com/renata.wrona.coach/

Tam oprócz informacji o nowych wpisach na blogu, zobaczysz też kulisy mojej pracy. Zapraszam.

Renata Wrona

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli jesteś zainteresowany/a nawiązaniem współpracy zapraszamy do wypełnienia formularza.

Not readable? Change text. captcha txt