Mów codziennie Kocham Cię

KROK 1
MÓW CODZIENNIE KOCHAM CIĘ ❤️
Ucz się miłości. Zacznij od pokochania… siebie. Każdego ranka stan przed lustrem, spójrz w swoje oczy i powiedz: KOCHAM CIĘ.
A potem pomyśl o innej osobie, którą kochasz, ale dawno jej o tym nie mówiłaś. Może nie masz na to czasu, może zapominasz jej o tym powiedzieć, a może jesteś pewna, że ona to wie. Możliwe, że takich osób jest wokół Ciebie więcej. Podejdź do nich, lub zadzwoń, wyślij krótkiego SMS i wyraź swoją miłość w najprostszy z możliwych sposobów: „Poczułam, że chcę Ci dziś powiedzieć, że Cię kocham, że jesteś dla mnie ważny / ważna” ❤️🙂.
To tak niewiele i tak dużo zarazem.
Zwróć uwagę na swoje podstawowe potrzeby: wysypiaj się, zdrowo się odżywiaj, zadbaj o badania kontrolne. Rozwijaj swoje pasje, ucz się nowych rzeczy. Pozwalaj sobie na popełnianie błędów, nie krytykuj siebie ani innych i nie rozdrapuj ran. Wyciągnij z nich wnioski, przebacz i idź do przodu.
Gdy nauczysz się pięknie i z troską kochać siebie, będzie Ci łatwiej przenosić tą miłość na innych, na ludzi, zwierzęta, przyrodę. ❤️Poczujesz zjednoczenie z resztą świata, oddalisz od siebie lęk odrzucenia i tym samym nie będziesz czuła potrzeby osądzania, krzywdzenia i niszczenia innych. Poczujesz w sobie wiele miłości i akceptacji w stosunku do siebie i do innych.
„Relacje są prawdziwą miarą Ciebie, jako człowieka. Szczęście i nieszczęście w życiu w dużej mierze zależą od stosunków z bliźnimi. Prawidłowo funkcjonujący człowiek ma zdolność nawiązywania i utrzymywania długotrwałych przyjaźni oraz bliskich stosunków z ludźmi”, pięknie powiedział Brian Tracy
Twój pierwszy krok z 15 kroków do szczęścia: Patrz sercem – Po prostu kochaj ❤️🙂

0