Kto spotyka się z coachem?

Kto spotyka się z coachem? Każdy, kto chce zmienić coś w swoim życiu. Może to być poprawa relacji z partnerem, komunikacji z bliskimi lub z szefem, nowa droga zawodowa lub kolejne szczeble kariery, odnalezienie swojej wewnętrznej równowagi, zwiększenie pewności siebie, zrozumienie i sprawowanie większej kontroli nad swoimi emocjami i wiele innych zmian. Każdy, kto potrzebuje wsparcia by wyjść ze swojej strefy komfortu i zrobić krok w dobrym dla siebie kierunku. Każdy, kto nie ma jasno określonego celu lub ma cel lecz nie potrafi konsekwentnie do niego dążyć, kto nie wie jak może zmotywować się do działania.

Podczas spotkań coachingowych wydobywane są nasze mocne strony, łatwiej omija się osobiste bariery i ograniczenia. Spotkania z coachem owocują zwiększeniem motywacji do działania, które przybliży nas do osiągnięcia celu. Coach pomaga w koncentrowaniu się na rozwiązaniach, na różnych sposobach dojścia do celu poprzez szukanie nowych strategii działania i nowego spojrzenia na wyzwanie.

Coach poświęci nam 100% uwagi i zaangażowania. Zada wiele pytań, których sami sobie nie zadajemy. Sprawi, że na różne sprawy spojrzymy z dystansu, z pozycji serca, z każdej innej możliwej perspektywy. Pomoże zamienić wynajdywanie problemów na szukanie rozwiązań. A wszystko to w serdecznej atmosferze wsparcia i akceptacji. Usługa coacha jest płatna i według mnie są to najlepiej wydane pieniądze – ponieważ wciąż procentują, rozwijają nas i pracują na nasz sukces. Mimo, że jestem coachem, sama nadal korzystać z usług coacha (tu uśmiecham się do Iwony – wspaniałego wykładowcy, coacha i mojej mentorki z Centrum Life Coaching Polska) ponieważ sesje z nią wciąż wiele mi dają. Dzięki nim mam stałą motywację do rozwoju, poszukiwania nowych wyzwań, nowego spojrzenia na otaczającą mnie rzeczywistość. Dzięki sesjom, wiem że staję się coraz lepszym coachem i człowiekiem, że potrafię już żyć na moich warunkach, prowadzić swój biznes tak jak chcę i czuć się szczęśliwa w relacjach prywatnych i zawodowych. Czego i Wam życzę 🙂

 

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli jesteś zainteresowany/a nawiązaniem współpracy zapraszamy do wypełnienia formularza.

Not readable? Change text. captcha txt