Bądź szczęśliwa i spełniona w swoim życiu

Home / Bez kategorii / Bądź szczęśliwa i spełniona w swoim życiu

Bądź szczęśliwa i spełniona w swoim życiu

Wykład z okazji Dnia Kobiet:

Bądź szczęśliwa i spełniona w swoim życiu

Jak to jest, że jedne z nas są szczęśliwe i uśmiechnięte, wydaje się, że cały świat im sprzyja, inne zaś wciąż mają pod górkę?

Jak osiągnąć szczęście? I co to jest szczęście? I co sprawia, że je odczuwamy?

Jedna z nas powie, że ważne jest zdrowie, inna – że miłość, jeszcze inna – że praca, która daje nam spełnienie. Tak, to mogą być ważne składowe szczęścia jednak tylko pod warunkiem, że umiemy je dostrzec i cieszyć się nimi. Szczęście to bowiem stan ducha – i ciała – którego wywoływania i wzmacniania można się nauczyć.

Jak zadbać o swoje szczęście, sukces i zadowolenie z życia zawodowego i prywatnego?

Podczas spotkania poznamy oraz przećwiczymy, sprawdzone narzędzia i metody na radość z życia każdego dnia wpływające na osiąganie sukcesu.

 Uczestniczki spotkania nabędą wiedzę o:

 • Osobistym potencjale oraz wzroście motywacji do świadomego korzystania z niego w życiu zawodowym i prywatnym.
 • Sposobach na zwiększenie pewności siebie, poczucia sprawstwa oraz komfortu
 • O zaletach psychologii pozytywnej.
 • Metodach zwiększenia swojej siły psychicznej.
 • Metodach na zadbanie o życiową równowagę – harmonię życia prywatnego i zawodowego.
 • Narzędziach do pracy nad własnymi celami i cechami.

Po tym spotkaniu wszystkie wyjdziemy z gotową receptą na swoje szczęście. Zapraszamy serdecznie

Prelegent:

Renata Wrona

Trener biznesu i rozwoju osobistego/ Coach ICF/ Wykładowca/ Specjalista ds. PR

Managerka z 20 letnim doświadczeniem. Posiada wieloletnie korporacyjne doświadczenie w Public Relations i Marketingu, w budowania wizerunku firmy i marki osobistej. Na swojej zawodowej drodze obejmowała wiele stanowisk: Marketing Managera, Managera Komunikacji Marketingowej i Managera Public Relations oraz Właścicielki Agencji Public Relations.

Prowadziła wykłady z Public Relations dla Studiów Podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim i Wyższej Szkole Handlu i Prawa w lata 2008-2010. obecnie na Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy.

Autorka książekz zakresu sukcesu, rozwoju i relacji w życiu
kobiety:
„Szczęśliwa kobieta – rozwój, kariera, miłość” oraz „Marka kobiety w biznesie. Etykieta i wizerunek” orazwielu artykułówz zakresu budowania marki, komunikacji interpersonalnej oraz Public Relations.

Prowadzi szkolenia z doskonalenia kompetencji osobistych, interpersonalnych i menedżerskich takich jak:  komunikacja interpersonalna, wpływ naszych myśli na naszą przyszłość, zwiększenie pewności siebie, asertywność, motywowanie siebie i innych, kreowanie wizerunku firmy i produktu/usługi, autoprezentacja, wystąpienia publiczne, wystąpienia przed kamerą, public relations, relacje z mediami, budowanie marki osobistej, savoir vivre w biznesie, redagowanie pism, artykułów i informacji prasowych, profesjonalny sekretariat, wyznaczanie celów coaching w rozwoju kobiety, szczęśliwa kobieta, rozwój, kariera, miłość, zarządzanie emocjami i radzenie sobie ze stresem i przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej i etyki w biznesie.

Projekt Kobieta Alfa

Jeśli szukasz inspiracji do zmiany swojego życia, marzysz o świadomych wyborach dobrych dla Ciebie, o rozwoju, o zrozumieniu siebie, o poznaniu narzędzi dzięki którym osiągniesz swój własny sukces – zapraszamy Cię do podróży. Opowiemy Ci o odkrywaniu siebie, o rozpoznawaniu swoich potrzeb, o tym jak wykorzystać wiedzę psychologiczną w Twoich codziennych zmaganiach z otaczającą Cię rzeczywistością. Przećwiczymy jak Twoje negatywne przekonania zmienić na pozytywne myślenie. Zdradzimy Ci tajniki osiągania sukcesu w pracy i w życiu osobistym. Będziemy odkrywać drzemiące w Tobie żywioły/boginie i dążyć do harmonii między nimi. Poczujesz kobiecą siłę i energię, która pozwala przenosić góry. Spotkasz kobiety, które tak jak Ty szukają siebie, swojego szczęścia i osobistego sukcesu.

Założycielka projektu: Iwona Firmanty – psycholog, trener, coach, autorka książki „Jak upolować miłość”

 Informacje logistyczne

 • Czas trwania (sobota), godz. 10:00 – 13:30
 • Miejsce: centrum Warszawy, ul. Widok 18/2.
 • Cena:190 zł
 • Cena zawiera:słodki poczęstunek podczas przerw kawowych oraz materiały  szkoleniowe.
 • Cena nie zawiera: dojazdu, noclegu, obiadu.
 • Zapisz się:kontakt@kobietaalfa.pl , (22) 2242196 w dni robocze w godzinach 08:30 – 16:30

Zgłoszenia przyjmujemy do 01.03.2019r.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli jesteś zainteresowany/a nawiązaniem współpracy zapraszamy do wypełnienia formularza.

Not readable? Change text. captcha txt